Video samenvattingen
Organisatie

Medewerkers opleiding

Organisatie:

  • Frans Danen - Hoofd Opleiding
  • Paul van Lith - Manager Opleiding
  • Falco van den Eijnden - Coördinator Vervoer/wedstrijden
  • Kevin Keij - Video Analist
  • Theo Massa - Video Analist
  • Gerrit van Pelt – Studiecoördinator
  • Hans van Leeuwe - Logistiek medewerker
  • Wout Slappendel - Logistiek medewerker
  • Roeland Geelink – Omroeper
  • Bally Balradj – Terreinmeester

Hoofdtrainers

  • Edwin Grunholz - O19
  • Mark Schuur - O17
  • Martijn Reuser - O16
  • Rick Hoogendorp - O15
  • Patrick van Dullemen - O14
  • Martijn den Haan - O13
  • Wesley Verschoof - O12
  • Patrick Scholte - O11
  • Joep Breimer - O10
  • Paolo Roberto - O9
  • Mark Jacobs - O8

Keeperstrainers

  • Gianni Kamperveen – Keeperstrainer
  • Leo de Boer – Keeperstrainer

Specialisten

  • Michiel ten Haken - Inspanningsfysioloog
  • Kevin Keij - Inspanningsfysioloog
  • Thomas van der Pijl - Mentaal Begeleider
  • Thijs Rentier - Mentaal Begeleider

Medische Afdeling

  • Bas Bulder – Clubarts Opleiding
  • Lars Bakker – Fysiotherapeut Opleiding
  • Leon van Beelen – Fysiotherapeut Opleiding
  • Marvin Bath – Fysiotherapeut Opleiding
  • Helmi de Blank – Diëtiste

Studiebegeleiding

  • Gerrit van Pelt – Studiebegeleider onder 19
  • Jeroen van der Velden – Studiebegeleider onder 17
  • Tom Ruijters – Studiebegeleider onder 16
  • Paul van Veen – Studiebegeleider onder 15
  • Drs. Vincent Kautz – Studiebegeleider onder 14
  • Rob Mulder – Studiebegeleider onder 13 en onder 12 (voor spelers op de middelbare school)

Afdeling Scouting

  • Hoofd jeugdscouting: Ron Kenter

Coördinatoren

  • Regio coördinator/scout Den Haag : Cees van Etten
  • Regio coördinator/scout Delft – Zoetermeer : Dirk Peeters
  • Regio coördinator/scout Leiden – Duin- en bollenstreek – Groene Hart : Rob Guffens
  • Regio coördinator/scout Westland – Rotterdam : Peter den Houting

Scouts

  • Albert Looijestein
  • Arie Verbaan
  • Brian Daniels
  • Cees van Etten
  • Danny Krens
  • Dirk Peeters
  • Egbert Wittenaar
  • Henk Doorschodt
  • Jaap van der Wiel
  • Jan Fakkel
  • Rene van Oeffel
  • Jan Polderman
  • Jan Visbeen
  • Jos Sahan
  • Klaas Krul
  • Mark Marrink
  • Michel Schouten
  • Peter den Houting
  • Rob Guffens
  • Roger Huygen
  • Theo Hoefnagel
  • Ton Remmers
  • Willem van Maren

Partners in Talentontwikkeling

  • Wesley Verschoof – Coordinator Partners in Talentontwikkeling
  • Jean-Paul van Mierlo- Medewerker Partners in Talentontwikkeling
  • Huub van Beuzenkom - Medewerker Partners in Talentontwikkeling

Chauffeurs

  • Andre Huffener
  • Arnie Been
  • Dries Gorgel
  • Henk Gemers
  • Joop Huesken
  • Marcel Mulder
  • Peter Mertens
  • Peter Steijn
  • Ruud Houweling
  • Ruud Schotman
  • Theun Polderman
  • Tom Milans
  • Ton van den Berg
  • Victor Hernandez
  • Willem Bruijstens

 

Deel dit item