Nieuws & Verslagen

Nieuws

IMG 4319

Bas Roeten (O16) heeft op donderdag 19 oktober zijn eerste contract bij ADO Den Haag getekend. Hierdoor is de spits, die sinds 2016 deel uitmaakt van onze jeugdopleiding, tot medio 2026 aan onze club verbonden.

Albert van der Dussen, Academy Director, complimenteert de club over het vroegtijdig vastleggen van talenvolle spelers uit eigen jeugd: “Naast van Teun Beghtel, maakt ook Bas al een lange tijd deel uit van onze opleiding. Het is daarom voor de club, én haar jeugdopleiding, een enorm compliment dat we ook Bas voor nog minimaal drie jaar aan onze club hebben weten te binden.

IMG 4357

“Bas is zeer gedreven en ambitieus.”, vertelt van der Dussen als naar de kwaliteiten van Bas Roeten wordt gevraagd. “Hij koppelt snelheid en loopvermogen aan zijn “torinstinct”. Hierdoor is hij onder andere een echte nummer 9. We kijken uit naar zijn verdere ontwikkeling binnen ADO Den Haag.”, sluit de Academy Director af.

ADO Den Haag feliciteert Bas Roeten met het tekenen van zijn eerste contract.

IMG 4383

Deel dit item