Nieuws & Verslagen

Nieuws

Joey Brandt (O21) heeft op donderdag 18 januari, in het bijzijn van zijn familie, zijn eerste contract in Haagse dienst getekend en is zodoende tot medio 2026 aan de Residentieclub verbonden. De 18-jarige centrale middenvelder speelt momenteel in ADO Den Haag O21 en doorliep de gehele jeugdopleiding van onze club. 

IMG 9191

“Het harde werken wordt nu beloond.”, start Academy Director Albert van der Dussen, wanneer Joey zijn handtekening onder zijn eerste profcontract zet.  “Joey is het ideale voorbeeld van een speler uit onze eigen jeugdopleiding die over het echte ADO Den Haag-DNA beschikt. Hij heeft een onverzettelijke wedstrijdmentaliteit en geeft nooit op. Daarnaast is Joey een echte teamplayer met bovengemiddelde technische vaardigheden. Als zijn huidige ontwikkeling doorzet, voorspel ik hem een mooie toekomst binnen onze club.”

ADO Den Haag feliciteert Joey met het ondertekenen van zijn eerste contract.

IMG 9257

Deel dit item