Video samenvattingen
Nieuws & Verslagen

Nieuws

Weer een mooi moment voor onze jeugdopleiding: het 16-jarige talent Yahya Boussakou heeft zijn eerste contract getekend bij ADO Den Haag. De linksbuiten van ADO Den Haag Onder 17 heeft zich tot 30 juni 2019 aan de club verbonden. Woensdag werd in het bijzijn van zijn ouders, zijn manager en Hoofd Jeugdopleiding Rob Meppelink de handtekening onder de verbintenis gezet. 

Boussakou speelt pas een half jaar bij ADO Den Haag, maar heeft nu al zijn talent bewezen. Voordat de Hagenaar naar ADO Den Haag kwam, speelde hij voor Laakkwartier en Haaglandia. Dat hij nu al een contract krijgt, is volgens Meppelink meer dan verdiend. “Yahya heeft in het half jaar dat hij bij ons speelt laten zien dat hij een geweldige toekomst voor zich heeft. Dit contract heeft hij dan ook helemaal zelf afgedwongen. Het is bovendien een echte Haagse jongen, die helemaal bij onze club past. Als hij zich zo door blijft ontwikkelen, kan Yahya zeker het eerste elftal halen.” 

Deel dit item